Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o metamorfoze:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-12-29, 20:27   #5
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: prosze o metamorfoze:)

Droga Benito!Chciałam Ci już wcześniej odpisać ale nie mogłam zeskanować zdjęcia z propozycją fryzurki dla Ciebie (nadal go nie mam ale mimo wszystko napiszę to co chcę Ci doradzić-zdjęcie doślę jak zeskanuję [img]icons/icon7.gif[/img] )
Zacznę od stroju.
Piszesz, że wyglądasz smutno i mdło. Proponuję Ci poszperać w szafie lub kupić jakiś ciuch zwracając szczególną uwagę na jego kolor. Kolor bluzki naprawde potrafi zdziałać cuda!Nie wiem jak sie ubierasz na codzień, jakie barwy przeważają w Twojej garderobie (patrzę tylko na zdjęcie). Poszukaj bluzeczek w ciepłych odcieniach czerwieni: ceglany lub rdzawoczerwony, czerwonobrązowy czy koralowy albo zielenidcień mchu, delikatnej wiosennej zieleni czy teżoliwkowy. Te kolory ożywią Cię i dodadzą blasku Twojej urodzie.
Noś bizuterię w złotym kolorze.
Zrezygnuj z szarości czystej bieli (raczej odcień kości słoniowej)niebieskiego (jedynie odcienie z żółtozłotawą domieszką).
Jeśli chodzi o makijaż-bardziej podkreśliłabym oczy które jakby "giną" pod grzywką.
Najpierw użyj korektora do zamaskowania cieni pod oczami i czerwonych plamek, potem koniecznie podkład odpowiedni do odcienia skóry i na koniec możesz użyć transparentnego pudru. Masz ładne kości policzkowe więc podkreślilabym je rózem w ciepłych odcieniach jak np. terakota , brązowa czerwień, lub róż o lekko pomarańczowym odcieniu.
Teraz oczy. Sądząc ze zdjęcia masz małe oczy i rzadkie, krótkie rzęsy (dokładnie tak samo jak ja! [img]icons/icon12.gif[/img] ) Do ich podkreślenia użyj więc cieni w różnych odcieniach beżu, brązu, złotawy, złotozielony, oliwkowy, odcienie miedzi.
Maluj je tak: najpierw jaśniejszym odcieniem całą powiekę aż pod łuk brwiowy, następnie parę tonów ciemniejszym cieniem pomaluj powiekę od nasady rzęs cieniując w stronę skroni. Ważne abyś dobrze wytuszowała rzęsy tuszem najlepiej brązowym pogrubiającym dolne i górne rzęsy (chyba powinien byc dla Ciebie dobry Bourjous Volume Glamour )Możesz pomalować białą kredką wewnętrzną stronę dolnej powieki-to powiększa optycznie oko
Usta pomalowalabym błyszczykiem w odcieni- choćby takim ja na zdjęciu. Nie używaj zbyt ciemnych szminek aby za bardzo nie podkreslać wąskich ust postaw bardziej na oczy i kości policzkowe.
A teraz spójrz w lustro, uśmiechnij się do siebie i...do dzieła ! [img]icons/icon7.gif[/img]
Powodzenia
Josefine
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując