Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 14:38   #3590
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobię małego offtopa...

miałyście kiedyś do czynienia z Double Wear EL w odcieniu Rattan?

Mam wielki problem z doborem podkładów, w zasadzie każdy, który ma opinię żółtego jest dla mnie za różowy.
Z DW miałam Sand,ale paskudnie odcina się (wybijają się w nim rózowe tony) od reszty ciała, którą mam w intensywnie żółto-oliwkowo-złotym odcieniu.

Czy Rattan jest rzeczywiście taki typowo żółty, bez beżu i pomarańczy? Do jakiego odcienia mogłybyście go porównać jeśli chodzi o inne firmy?

Chcę kliknąć w ciemno,ale może ktoś rozwieje moje obawy
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46114121]O ile pamietam to wizazanka Mimbla uzywala tego podkladu. W 2012 roku pisala, ze go musi kupowac w perfumeriach EL i Clinique, bo nie ma w zwyczajnych perfumeriach. Byla mowa, ze ten odcien jest zolty.[/QUOTE]

Jamestown ma rację- używam go i jest jednym z moich ulubionych podkładów
Mogę zrobić zdjęcie porównawcze z Diorskin Forever 021, Bobbi Brown Longcośtam 4.25, Smashbox Studio Skin 2.3 i/lub MAC Prolongwear NC35. Jak chcesz to napisz, ale już na wątku o Estee Lauder, żeby tu nie offtopować Dla mnie on jest jedynym żółtym podkładem ze wszystkich DW, Sand dla mnie również ma zimne, różowe tony
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora