Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-12, 15:10   #262
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Ja wielokrotnie spotkałam się z taką opinią ,że tlenione pomarańczowe kurczaki to właśnie dziewczyny korzystające z solarium.
To są właśnie stereotypy wymyślone przez społeczeństwo [ nie mówie o wszystkich ,oczywiście ] i 3/4 ludzi właśnie tego się trzyma.
Ja sie z taka opinia nie spotkalam ani razu, dopoki nie zajarzalam do tego tematu...


Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wlasnie z takim zalozeniem dziewczyny naduzywają solarium naprawde nie warto zatracac ladnej zadbanej skory!
To jest jedynie niedojrzalosc.. z tego powodu mlode, dojrzewajace dziewczyny powinny miec tam zakaz wstepu.

Edit:
Btw. ja znalazlam dla siebie odpowiednie rozwiazanie, ktore pomaga zachowac mi nie tylko ladna delikatna opalenizne, ale rowniez niezla cere i zdrowie
Chodzie na solarium 1-2 razy w miesiacu, aby podtrzymac jakis kolorek i do tego stosuje samoopalacz Avene, ktory jest rewelacyjny. Daje delikatny efekt jak w przypadku balsamow Dove, jednak ma same plusy: zadnego nieprzyjemnego zapachu, zero smug na ciele, do tego ladnie nawilza i nadaje skorze w 100% naturalny odcien.

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-07-12 o 16:10
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując