Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 11:02   #3211
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Ja właśnie oddałam woski, bo dla mnie mają zbyt intesywny zapach, aż głowa boli. A miałam raczej z tych delikatych, jak Soft Blanket, czy Baby Powder.
Samplery natomiast pachniały dopóki ich nie zapaliłam. Potem czułam tylko... zapach stearyny.
po Soft Blanket wymiękłam, lubię mocne zapachy, ale od niego rozbolała mnie głowa i musiałam się wietrzyć

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Świecy za 100zł nigdy bm nie kupiła, już lepiej dla mnie kupić sobie perfumy;D Ja myślę jedynie o samplerach, bo 10zł to jest max co mogę wydać na świeczkę, wosk, etc.
to dużo, prawda, chociaż kiedyś u jakiejś Blogerki widziałam świetne porównanie świec yankee czyli wydajności, ceny itp do tych zwykłych z biedry, home&you itp wychodzi na to, że te niby tańsze świece wychodzą w sumie drożej, no, ale tu trzeba wydać na raz 100zł a to może być kłopotliwe i dlatego też wydają się być takie drogie
jak 10 zł max to lepiej woski i samplery a też będziesz mieć frajdę z palenia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora