Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-31, 10:40   #567
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To zalezy ile mozesz na to poswiecic pieniedzy
Dziewczyny czesto polecaja serum na koncowki Joanny "Z apteczki babuni"(kosztuje ok.5zl). Tez je mam i wydaje mi sie calkiem dobre, jednak jakos bardziej wierze w jedwab Farouk Biosilk - do kupienia na allegro. Mozesz zaczac od malej buteleczki za chyba 3-4zl. Taka buteleczka starcza na ho ho i jeszcze dluzej - ostroznie przy nalewaniu na lapke, bo to przezroczysty plyn i moja rodzona siostra wylala tak sobie pol butelki Odrobinka wystarczy.
No albo szarpnac sie i zainwestowac w jakies serum na koncowki Matrixa. Rowniez na allegro - taniej
Biosilk miałam nie raz, ale kupowany tu u mnie, w Poznaniu - 10zł za buteleczkę... Trochę się boję kupować na Allegro, bo słyszałam, że niezłe cuda wyprawiają z tym biosilkiem... No ale może czegoś poszukam. Co do Joanny i tej "babuniowej" serii - gdzie to dostanę? I jeszcze pytanie odnośnie Matrixa - polecisz mi jakąś?

No ostatnie pytanko - kuzynka mojego TŻa jedzie do hurtownii fryzjerskiej - poprosiłam o jakąś maskę do włosów, ale bez konkretów. Może mi podpowiecie? A ja sprecyzuje jej co dokładnie chcę.

Z góry dziękuję!
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując