Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-13, 23:05   #4563
ferero18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Witam

Zna ktoś jakiś bardzo dobry szampon, do stosowania podczas leczenia izotekiem ? Z głowy mi sie sypie tak że poleżę 10 minut i na poduszce jest mnóstwo białych płatów skóry z głowy. Oprócz tego, jest tu ktoś kto przeszedł kuracje izotekiem i chodził w tym czasie do pracy ? Bo znalazłem prace ale nie wiem jak z tymi bólami stawowo-mięśniowymi i zwłaszcza bólami pleców. O i taka ciekawostka, na temat tego o czym dużo tutaj przeczytałem. Nikt nie musi unikać marchewki czy jakiegoś jedzenia bo zawiera witaminę A, ponieważ w tej marchewce czy czymś innym, nie ma na tyle witaminy A, żeby ta dawka pogorszyła wasz stan. Maksymalna dawka to 1mg/na dobę. Każdy kto bierze izotek przechodzi skutki "hiperwitaminozy A", która jest bardzo nie korzystna dla organizmu, ale bardzo korzystna dla trądziku, poczytajcie sobie. Ale w przypadku marchewki czy jakiekolwiek innego produktu sprawa wyglądała by tak że jak bierzecie powiedzmy 40mg na dobę, to po zjedzeniu marchewki mielibyście 40,2 mg na dobę, czyli jest to zupełnie nie odczuwalne.Dlatego w ulotce nie ma żadnej wzmianki o tym, że nie powinno się spożywać czegoś co zawiera wit. A, bo i tak jest jej w tym pożywieniu tak nie wiele, że nie robi to większej różnicy Inna sytuacja jest w przypadku kremów z wit. A, co do tego to oczywiście, że nie należy używać Pozdrawiam i mam nadzieję, że kogoś ta wiadomość ucieszyła

Edytowane przez ferero18
Czas edycji: 2018-02-13 o 23:14
ferero18 jest offline Zgłoś do moderatora