Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-17, 09:42   #3267
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Moze za bardzo panikuje, a moze henna z sklepu zielarskiego nie rowna sie jakosci i sypkosci tej np. z helfy. Mnie zastanawia tez jedna rzecz.... czy taka henna nie zapycha wam dziury i rury w wannie/pod prysznicem?? Bo tak czy siak to sypkie zielsko... bez obrazy dla zioła hehe i jeszcze jedno pytanko: nie boicie sie wyjsc na deszcz tak pofarbowanymi włosami? Wiem powinnam, pytac na watku o hennie, ale tu tak miło
Hm, zerknełam z ciekawosci, ale skład to chyba nieco przesadzony... np. Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Erythrulose, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol ........... i cena tez dosyc wysoka


Anulka, chetnie poczytam i zjawie sie tam Ale juz pod innym nickiem bo musze zlikwidowac ten z ktorego pisze. Sic!
Nie mam pojecia skąd bierzesz takie omysły jak zapychanie odpłuwy henna albo spływanie jej z włosów na deszczu........... Nie potrafie sie nawet do tego odnieść
A jak farbowałas chemią to tez sie bałas wychodzic na deszcz?
Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
no tak, ale brałam pod uwage cene proszku jaki kupowałam czyli jakies 5-7 zeta i od tej kwoty 2/3 krotnie wieksza hehe gora 30-35zł bym zapłaciła, gdyby cena naprawde byla tego warta, nie mowie nie, tu tez chodzi o czestotliwosc, jestem w stanie zapłacic wiecej za farbe przy farbowaniu co 2 miesiace a co innego gdy co 3-4 tygodnie a Ty osobiscie nia robiłas, jakie efekty?
Skoro do tej pory farbowałas proszkiem to i henne w proszku chyba powinnas umiec uzyć.
Nie musisz kupowac naturalnych farb w proszku, skoro są dla Ciebie za drogie. Spróbuj z proszkowanymi właśnie.. Są w różnych kolorach i różne sa sposoby ich przygotowywania - np. henny w kolorach brązowych miesza sie tylko z woda o konkretnej temperaturze i od razu nakłada.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując