Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - już nie mam siły !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-25, 08:33   #11
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: już nie mam siły !

Pitipelku ( ale masz fajne imionko ), dziękuję Ci za info, spróbuję kupić sobie to cudeńko.
A samopoczucie, dziękuję , bardzo dobrze. Wczoraj zrobiłam sobie w domciu gabinet odnowy biologicznej( hi hi hi ) Wykonałam peeling, maseczkę, masaż pyszczydła i ciałka, wykąpałam się w jakiejś pachnącej pianie i wysmarowałam balsamami. W łazience byłam chyba 2 godziny !
Ale powiem Ci, że przynajmniej mi takie zabiegi zdecydowanie poprawiają nastrój. Wydaje mi się wtedy, że jestem taka zadbana itp. Super. I faktycznie , ryjek dziś w lepszym stanie. Tylko codziennie takie sztuki u mnie nie wchodzą w grę ( czas !!! )
A z tym moim chudnięciem to też jest różnie. Na razie idzie mi ok. ale nie wiem jak długo wytrzymam, bo jestem łasuch na pyszności i nie umiem sobie odmawiać. Ja się odchudzam na zasadzie co z oczu , to i z serca, a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Jak nie mam , to nie jem. Ale nie daj Boże idę gdzieś na imprezę, albo zię zdarzy weekend u mojego brata i wszystkie hamulce puszczają.
A poza tym nie bardzo mogę się odchudzić, bo mój mężczyzna ukochany lubi jak kobitka ma tu i ówdzie kawałek ciałka i ciągle mi gada, że jestem za chuda. Gadanie ! Dla niego najpiękniejsza byłam w 6 m-cu ciąży !
Dlatego tak naprawdę, to niespecjalnie się martwię moimi nadmiarami i Tobie też nie radzę. Ciałko musi być przede wszystkim zadbane i jędrne, ale na pewno nie chude.
Buziaczki
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując