Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 00:31   #334
niezlomna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Kub Pokaż wiadomość
moze i nie mam tego depilatora ale duzo szukalem informacji o nim bo chcialbym go kupic dziewczynie i znalazlem taka oto odpowiedz w faq na stronie brauna

Depilatory Xpressive (modele 7281, 7381, 7681 i 7781 - typy 5375 i 5377) mogą pracować wyłącznie bez kabla sieciowego (są zasilane z akumulatora).

Depilacja lub golenie nie jest możliwe z podłączonym zasilaczem sieciowym do urządzenia. Należy naładować akumulator przy pomocy zasilacza sieciowego zanim działanie urządzenia będzie ponownie możliwe.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowania, takie rozwiązanie konstrukcji układu elektronicznego jest niezbędne aby uniknąć stosowania urządzenia podłączonego do sieci zasilającej w trakcie kąpieli lub pod prysznicem.
Czy ktoś wie jaka jest rzeczywista różnica między Braun 7781 typ 5375 a typ 5377? W instrukcji znalazłam, że pierwszy można myć pod bieżącą wodą, a drugi można używać podczas kąpieli lub pod prysznicem. Poza tym niuansem są dokładnie takie same. Zastanawiam się czy producent wprowadził taką zmianę w instrukcji po to by bez większego wysiłku wypuścić nowy typ na rynek i sprzedawać go drożej jako nowość, czy jednak jest jakaś różnica w budowie obu (np. bardziej szczelna obudowa II typu). Ja kupiłam 5375 i dopiero po zakupie zorientowałam się że są 2 typy, a chciałabym używać go pod prysznicem/kąpieli. Wiem, że mam do wyboru albo oddać ten i kupić 5377, albo zrobić eksperyment na 5375. Może ktoś ma typ 5375 albo wie jak on się sprawuje w kontakcie z wodą?
niezlomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując