Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o pomoc w okresleniu typu kolorystycznego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-21, 01:33   #1
Mala Duza Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Smile

Prosze o pomoc w okresleniu typu kolorystycznego


1. Jak się opalasz - opalam sie na rozowo, opalennizna zamienia sie w złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - mam ciemnobrazowe oczy od zewnetrznej strony teczowki, zielony rozchodzi sie od zrenicy, z daleka wygladaja jak ciemny braz ale w swietle wydaja sie byz zielonawe, zadnych plamek. moje brwi sa czarne, tak jak i rzesy. rzesy traca kolor przy koncach. rzesy sa grube i proste, brwi sa raczej cienkie i delikatne

3. Piegi - piegow dostaje rzadko bo generalnie unikam slonca, jezeli dostaje piegow to sa tylko pojedyncze złotawe na nosie, widoczne tylko przy zblizeniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? mam jasna blada skore, nie okreslilabym jej odcienia jako cieply, mam tez sklonnosci do sincy pod oczami. Rumienie sie rzadko, zazwyczaj tylko od wysokiej temperatury w pomieszczeniu, na rozowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny mysi blond, lekko 'nijaki'. Przepraszam ale nie moge udzielis dokladniejszej informacji bo obecnie wlosy mam zafarbowane na prawie czarny i nie wiidzialam swojego naturalnego koloru od chyba 2 lat

6. Kolor ust- usta sa ciemne i rozowe, kolor jest nieco pozbawiony glebi.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę- moja szafa sklada sie z ubran monochromatycznych wiec ciezko mi bedzie okreslic, poza tym kiedy pozyczam ubrania od siostry to raz mi ladnie w niebieskim i rozowym, raz zle...oczy maluje na zielono i jest mi do twarzy. nieladnie mi w niebieskich cieniach. pamietam kiedys ze okropnie wygladalam w jaskrawozielonej bluzce. tak jak wspomnialam, dobrze mi w czerni i bieli. gleboka czerwien tez do mnie pasuje, rowniez bordo, ale tylko kiedy ubrania wykonane sa z polyskujacych materialow takich jak np satyna, wygladalabym okropnie w matowej czerwonej bluzce.lubie tez kolory w miare neutralne, kremowy, kosc sloniowa, jasny bezowy i bardzo jasna brzoskwinia, 'brudny' rozowy.

zamieszczam dwa zdiecia, pierwsze kiedy mialam chyba z 15 lat, wiec mam naturalny kolor wlosow i zero makijazu, drugie jest z zeszlego roku, jedyne na jakim widac moj kolor ust, ale moja skora jest zarozowiona od slonca i latania po trawie, rowniez lekko opalona, normalnie jest duzo bledsza

dzieki za pomoc
Mala Duza Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując