Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-21, 09:04   #2943
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Witam was ! po jakże strasznie długiej przerwie znowu do was wracam
[jak trwoga to do Boga ]
Ciekawe, czy jeszcze mnie pamiętacie? Widzę parę znajomych nicków, ale również wiele nowych wyciskaczek

Potrzebuję pomocy, więc zwracam się do was moje kochane, gdyż wiem, że mi dobrze doradzicie
A więc zacznę opowieść: odważyłam się w końcu i wybrałam się do kosmetyczki wczoraj [co prawda tylko na regulację brwi, ale pierwszy raz zaliczony ]. I tu jej pytanie na dzień dobry- "jak pani pielęgnuje swoją naczynkową cerę?" a ja gdyż nie miałam o tym bladego pojęcia, że mam naczynkową! I tu się zaczynają schody... jestem zmuszona do zmiany pielęgnacyjnych kosmetyków, na odpowiednie to tego typu cery, tj. żele, kremy itp. Polecicie mi coś godnego uwagi?

PS. znalazłam już w necie ciekawą maseczkę na naczynka przy jednoczesnej suchej skórze- "drobno starta marchewka, jogurt naturalny i trochę oliwy z oliwek" może, którejś z was się przyda.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić, że zniknął mi trądzik dzięki antybiotykowi, który przepisała mi lekarka na chore oko. Nazywa się Davercin i eliminuje różnego rodzaju bakterie, między innymi acne vulgaris. Na oko nie pomogło wcale , za to cerę mam gładką. Mam nadzieje, że efekt się utrzyma, byłabym w siódmym niebie
Davercin na oko? mi go kiedyś lekarz przepisał właśnie na trądzik ale mi niestety nie pomógł
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując