Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-16, 19:26   #1732
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Witajcie rudzielce

Przeżyłam katastrofę i piszę ku przestrodze!
Miałam piękne rude włosy, przyszedł czas farbowania odrostów i wybrałam się do drogerii po farbę...
Zakupiłam Garnier Color Naturals - Płomienna Purpura 562 - chciałam troszkę przyciemnić moje rudzielce, bo wyjaśniały po lecie, a na opakowaniu pani miała takie ciemnorude włosy...
I cóż mi z tego wyszło... Czerwień wpadająca w jakąś dziwną oberżynę...
Prawdopodobnie kolor na opakowaniu mnie zmylił, bo istnieje możliwość, że trafiło mi się jakieś bardziej wyblakłe czy trefne pudełko, bo jak tak patrzę na internecie to ten kolor na pudełku wygląda rzeczywiście podobnie do tego co mi wyszło na głowie... W każdym razie dla rudzielców nie polecam... Nie chcę teraz robić dekoloryzacji, bo przeszłam jedną w maju, aby zostać rudzielcem i kolejna zniszczy bardzo moje włosy...
Nie wiem jak to teraz spiorę... fryzjerka doradziła mi szampony przeciwłupieżowe więc od tego zacznę, aby powrócić do moich rudzielców...
Nie przejmuj się - masz za to ładne zdrowe włoski z połyskiem i w sumie kolorek jesieni, mimo że to nie jest kolor twoich marzeń please nie rób dekoloryzacji - za miesiąc góra półtora kolorek się zmyje i wtedy spróbuj położyć jakąś miedź, najlepiej użyj farby profesjonalnej no niestety ale te drogeryjne w większości wchodzą w czerwień lub mahoń.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora