Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - probiotyk dopochwowy , a lacibios femina ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-07, 22:38   #4
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: probiotyk dopochwowy , a lacibios femina ?

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Napiszcie mi dziewczyny cos o probiotykach dopochwowych , ktore sa najlepsze .

Kupilam lacibios femina , doustne kapsulki ( z mysla o lykaniu ) i myslalam jeszcze kupic dopochwowe , ale to wszystko takie drogie :/

Slyszalam , ze lacibios f. tez mozna umieszczac dopochwowo , czy to naprawde bedzie dobre rozwiazanie dla mnie ? Ale to w takim razie wszystkie 10 ???na 10 dni? ( bo w moim opakowaniu jest 10 szt. )
i czy skuteczne to bedzie? a moze jednak wydac te pieniadze na dopochwowe ? ale jakie ? polecano mi gynolact hmmm
odpiszcie
Z dopochwowych to Lactovaginal, dobry skład ma też Floragyn, ale niesttey może uczulać. Moim zdaniem jakikolwiek dopochwowy będzie lepszy niż doustne (ciężko mi poprostu uwierzyć w tą wędrówkę bakterii z odbytu po skórze krocza do pochwy, a dopochwowe od razu sa umieszczane tam gdzie mają działać)

Lacibios nie stosuj dopochwowo bo jeszcze podraźnisz sobie śluzówkę - on jest przeznaczony do stosowania dosustnego.

No i wiem od lekarza że nie ma tez co stosować probiotyków tygodniami - kuracja dla odbudowania flory i już. Doustne co najmniej miesiąc (3 opakowania Lacibios- ok 60zł), dopochwowe ok tygodnia (Lactovaginal cena ok 22zł w aptece z. - stąd wynika prosty rachunek ze o wiele taniej wyjdzie kuracja dopochwowymi probiotykami.

No i nie ma też sensu stosować jednocześnie doustnych i dopochwowych, trzeba się zdecydować na jedne.
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując