Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ŁZS, trądzik różowaty, uczulenie? Co się dzieje z moja skórą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-18, 22:12   #4
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: ŁZS,trądzik różowaty,uczulenie??Co sie dzieje z moja skóra

Dziekuje Justy .Masz racje to uczulenie bylam u dermatologa (pani zgodzila sie mnie przyjac pomomo ze nie przyjmuje w piatki, podejrzewam ze slyszala jak powstrzymuje lzy i sie zgodzila ).Zapisala mi doustne leki odczulajace, masc cutivate ktora mam stosowac tylko 2 dni, dwa razy dziennie robic okłady z borasolu i myc buzie mikstura z siemienia lnianego (swoja droga cudownie lagodzi podraznienia moge podac przepis jesli ktos reflektuje ) no i musze przez kilka dni trzymac lekka diete bo do konca nie ma pewnosci co mnie uczulilo tzn. sa podejrzenia ale pewnosci nie ma...Stosuje sie do polecen i choc trudno uwierzyc jest ogromna poprawa po jednej dawce leku przemyciu siemieniem i okladzie z borasolu zastanawialam sie czy w ogole stosowac ta masc bo buzke mialam juz ladna ale postanowilam jednak choc jeden raz posmaruje i zobacze efekty no i musze powiedziec ze troche swedzi i zrobila sie troszeczke czerwona oczywiscie w porownaniu z tym co bylo to jest idealna przeczytalam w ulotce ze tak moze byc wiec nie panikuje i czekam cierpliwie
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując