Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 21:12   #1521
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja mam na brodzie dwa strupki. już. czuję się okropnie, bo nie miewam pryszczy, a jeszcze bardziej okropnie, bo wiem ze to dla dziewczyn które mają prawdziwy problem z cerą jakaś abstrakcja totalna, i że pewnie umarłyby ze śmiechu, jakby zobaczyły moje strupki.

no ale tak.
w ogóle, doszłam do wniosku z moją przyjaciółką, równie bladolicą, że na bladej cerze nawet najmniejszy pryszczyk widać na 4 kilometry, a powstające po nim przebarwienie (albo zwykłe zaczerwienione miejsce) nosi się przez pare miesięcy minimum.
jak karaluchy na torcie.
z białej bitej śmietany.

to może ten pharmaceris zamiast oriflame... dalej jestem nieufna wobec konsultantek
wiecie może jak wypada porównanie tych dwóch?


czytałam wywiad z Anną Dereszowską w jakże ambitnej gazecie "Uroda". ona nosi filtr (conajmniej 30) cały rok! i mówi że dba o to by jej cera była zawsze, cytuję, "promienna i jasna". no aż miło przeczytać
Coś w tym jest, borykałam się z przebarwieniami więc wiem jak to wygląda na bladej cerze, zwłaszcze kiedy jest ich naprwdę dużo. a porównanie do karalucha na torcie poprostu urocze szczególnie, że właśnie jem kolację
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora