Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 21:32   #1964
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, ale postów natrzaskałyście! Cały dzień mnie nie było i teraz musiałam tyle nadrabiać.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
chociaz mieli z serii eko peelingi do ciała i dopiero w domu na ulotce zobaczyłam, że był peeling arbuzowy
no ale jak się jest ślepą ciapą, to się nie ma peelingu arbuzowego
Peeling arbuzowy... Samo brzmienie jest już smakowite.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Balsamy do ciała
- do wrażliwej skóry z jojoba- fajny skład, zaryzykuję i wypróbuję u synka
- krem różany do ciała- niestety zapach w tubce rozczarowuje, zamiast róży wyczuwam bardzo duże ilości olejków eterycznych. Jestem nastawiona sceptycznie do niego.
- Anti-age witaminowy z mango- mój hit absolutny
- 2 mini masełka macadamia to gratisy

Do włosów
- szampon
- 2 odżywki
- maseczka nabłyszczająca w tubce

Na trzecim zdjęciu dezodorant mineralny i peeling antycellulit, obydwa przyjemnie pachną, jeszcze niczego nie używałam poza tym balsamem witaminowym, który już kiedyś miałam. Uwielbiam go.

Zakupy na www.eco-esthetique.pl przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymałam w gratisie mnóstwo uroczych próbek a także pełnowymiarowy krem do twarzy zupelnie za darmo i mini produkty o naprawdę sporej pojemności do 50 ml, zobaczcie ostatnie zdjęcie. Otrzymałam także ulotkę o tym ze sklep jest stosunkowo nowy. Nie sposób nie polecić Kupujcie

Na przedostatnim zdjęciu produkty, które kupiłam, na ostatnim produkty, które dostałam gratis
Ale szaleństwo! Jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń odnośnie Alverde, zwłaszcza produktów do włosów. I balsam z mango kusi, oj kusi. Arbuz, mango - ach, jak ja lubię takie zapachy! A gratisy zrobiły na mnie wrażenie. Brawa dla tego sklepu.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poniżej moje skromne zakupy z organeo
Wszystko to same nowe rzeczy, więc na razie o nic nie pytajcie...
masło z różą
lotion do ciała i krem pod oczy z Bio2you
pomadki lavery
olejek gratisowy (pani ze sklepu zawsze tak uroczo owija gratisy bibułką i przewiązuje ekologicznie słomeczką
próbki
Skromne, ale jakie ładne. Też jestem ciekawa masełka.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
My też już przetestowaliśmy peeling Phenome i powiem szczerze, na mojej zadbanej skórze, która 2tyg temu przeszła porządne złuszczanie gabinetowe też nie było oszałamiającego efektu... natomiast u mojego syna był, i to widoczny On ma nastolatkową, mocno przetłuszczającą się skórę, o którą też staram się dbać ze wszystkich sił, wszelkimi środkami... czoło (zwłaszcza przy włosach, pod grzywką) ma wysypane drobnymi krosteczkami a nos i okolice pełne są porozszerzanych, zanieczyszczonych porów i tu był wyraźny efekt oczyszczenia, rozjaśnienia i wygładzenia.
O wiele lepszy niż po enzymatycznym z BU (i jest przyjemniejszy, tamten zastyga na twarzy i śmierdzi mlekiem
Muszę się lepiej przyłożyć do tego...Zamierzam ze 3x w tygodniu mu ten peeling robić + bardziej systematycznie TriAcneal (tylko na sam nos, rewelacyjnie mu te zaskórniki usuwa, skóra się pięknie oczyszcza)
Kurde, a obiecałam sobie, że się na niego nie skuszę, bo przecież mam enzymatyczny z BU...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam peeligu enzymatycznego phenome - o skutkach napiszę jutro jak mi z twarzy zejdzie opuchlizna i kolor skóry zmieni sie z ognisto czerwonego na nomalny..........trzymała m 2-3 minutki i piekła mnie jak diabli!
I jest światełko w tunelu! Agula - to oczywiście nie znaczy, że cieszę się z Twojego nieszczęścia. Przeciwnie, współczuję. Ale może to mnie powstrzyma przed kolejnym wydatkiem.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A nie poowiem, ale spokojnie, już chyba pojawiało się na wątku
Mnie to tak emocjonuje, bo mam lekki odchył na pkcie tej partii swojej twarzy Tzn. jak zwykle spodziewam się cudu, chociaż już chyba powinnam przywyknąć, że on nie nastąpi
Czyżby coś pod oczy?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora