Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 14:51   #4181
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Marudzisz
Ja bym pokombinowała z kształtem. Co by bardziej konkretny był. Chociaż tak też nie jest źle. Pracuj nad wydłużeniem płytki i będzie miodzio
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze piłowanie jest bardzo ładne, przynajmniej są równe - znaczy każdy taki sam. Można by je zmigdalić za jakiś czas.. ale masz z tego co pamiętam przyrośnięte boczki więc piłowanie nie bardzo..
Jest ok. Może doradza dziewczyny jeszcze coś
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest- po pomalowaniu paznokcie mają zupełnie inny kształt niż przed :P Twoje są bardzo ładne. W tj czerwieni im do twarzy, wyglądają estetycznie i elegancko.
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za te opinie , jesteście wielkie, bo to mi daje jakieś podstawy do zorientowania się w tym wszystkim. W takim razie nie zrażam się do kolorów, skoro nie jest źle. I chociaż przepaść dzieli mnie od Waszych dłoni, to jednak mam czas, bo przecież dopiero zaczynam. Całuję
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora