Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 08:03   #3510
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Nie widzę zielonego
Teraz masz żółte Zawsze tonowany kolor się wymyje i dlatego ten popielaty się wymył dość szybko
Jaki masz kolor pod spodem?

Ja po nieudanym farbowaniu u fryzjerki miałam kilka odcieni. Odrost, platynowe (wymyte) i żółto/pomarańczowe. Nałożyłam najpierw naturę - najbezpieczniej, jak nie wiesz, co masz na głowie. Natura z poziomu 9.0 wyszła u mnie bardzo, ale to bardzo złoto. Poczekałam tydzień aż się trochę wymyło i nałożyłam Alfaparf 11.21 i wyszedł jaśniutki perłowy

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Ps. fajną masz kurtkę

dziękuje

hmm a później zostałaś przy alfie 11.21 ?? nie zmyła ci się do tej natury ??
Ja miałam na głowie 4 rodzaje farb tzn. najpierw pasemka, później wellaton 12/1, Loreal Viking no i ta nieszczesna alfa 11.10 także doświadczenia zbyt dużego nie mam
farby napisane w kolejności co jest na mojej głowie


co do kotów to Ja choruje od jakiegoś czasu na Ragdolla nawet mam już wybrane dla neigo imię hehe Tż się zgodził, synuś też czeka na pojawienie się kotka w domku, więc mam nadzieje, że w tym roku będziemy mieli nowego domownika póki co szukam wciąż odpowiedniego

Przepraszam nie potrafie kopiować kilku postów jednocześnie typowa blondynka ze mnie
__________________
odchudzam się od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010

Edytowane przez Justi___
Czas edycji: 2013-02-08 o 08:13
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora