Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-20, 14:40   #216
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: naturalne rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
Efekt nie był duży w odcieniu tylko bardziej w barwie.. chociaz musze przyznac ze latem przy polaczeniu rumianek+nieuniknione slonce, ludzie sie zachwycali ze mam zlote wlosy, a moj tata stwierdzil ze sie blondyna zrobilam, mimo ze ja zbytniej roznicy nie widzialam. Wlosy nabraly poprostu zloto slomiano slonecznego polysku. Trudno jest mi jednym slowem go okreslic bo mam bardzo niejednolite wlosy- co prawda ogol tworzy braz, ale pod slonce widac ze kazde pasmo troche inne.
Te brazowe nabraly zloto-miedzianych refleksow, a jasne slomiane pasemka nabraly refleksow jasnego zlota i wyraznie zjasnialy....odcien mniej wiecej bialego zlota.
wiesz co...w sumie jak tak zaczelam przegladac swoje stare zdjecia to doszlam do wniosku ze mam taki sam kolor wlosow jak Ty....nie wiem czemu zaczelam farbowac....przeciez ten kolor byl piekny!!!!eh...zostaje mi teraz czekanie na odrost naturalnych;-( a precz z chemią!!!
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując