Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-06, 16:04   #1920
tynkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Witam się w nowym wątku! (tak, tak, refleks jest )

Śniegowa Gratulacje! żelki były naprawdę mega! co do nfu, to ja go daję właśnie na już zrobione mani, wtedy szybko wysycha o dziwo, a i według mnie wygląda lepiej niż z topem, bo nie robią się takie zagłębienia na płatkach... Bosko Ci w czarnym pisaku! a mani z chaberkami bardzo mi się podoboło, nie wiem co Ty od niego chciałaś... eclair fantastyczny! ale z moim pokrzywionym przyrostem odpada do metalowych ozdób i bulionu jeszcze się nie przekonałam... baza w mani z kwiatkami i bulionem jest świetna, ale mani faktycznie niestety nieudane. Opulent jest boski, paznokcie też.
Yen mani z essiakiem i make a spectacle wymiotło! stylenomics z chinką ładny, ma coś w sobie, nudziakowe z kwiatkiem również ładne. po tej zmianie koloru essiak też ładny Cię zrobili z tym Atlantisem...:/ ale nudziakowy pocieszyciel całkiem spoko, pazurki śliczne.
Lolli piórka dla Prezia to już totalne mistrzostwo! Jak naklejki! a mani dla Pilar kolejne mistrzostwo! i u Ciebie też fiji wygląda świetnie, chyba go chcęęę... standardowo, piękne mani:P o nie 1 wibo mi się podoba, a jeszcze mokre to już w ogóle!
Pilar mani dla Prezia świetne!
Prezio błękit z ruletką super, choose me zawsze piękny! za kuszenie opikiem (extravagance) baty się należą!
Ameljja armed and ready ciekawy, winter affair faktycznie niebezpiecznie ładny! mani dla Prezia uroczo śmiechowe mani z ahoy jest piękne! muszę go w końcu kiedyś kupić! w CC FA ładnie, skórki biedne, zły czas dla skórek chyba jest, bo i moje mają się kiepsko.
Stokrotka ładny ten piasek z MS... i w kiwi też ładnie, czarny z flejksami też.
Smooth pięknie Ci w tym lemaxie żółtawym... i w różu Ci ładnie. Fiolet ciekawy. Nudziak z brzoskwinką fajny
Elunia zeberka mi się podoba i kwadraty też ładne miałaś... wypiłowane golasy są super, w holosiu CC bomba, uwielbiam go! czarne z ruletką czy co tam jest też mi się podoba.
Rodzynka białe ze złotem piękne, chociaż bardziej by mi się widziały gdyby serdak też taki był... Rozleniwiona kota jest świetna! lamperia mi się chyba podoba, pazurki masz super. Po tuningu p2 jest ekstra.
Coone pięknie Ci w tym be flowerful, a i zdjęcie super. sam czarny ok, za to fiji jest chyba stworzone dla Ciebie! Pięknie! Rysiul uroczy, ale to Ślizgacz skradł moje serce mani z WaH piękne, ale nie może być inaczej przy tym lakierze.
Maliniarka ogółem mnie nie przekonują te kawiorowe mani, ale wygląda ciekawie konadowe różyczki piękne. Kula ziemska w koronie jest ekstra! świetne mani! super u Ciebie wygląda ten manhattan... chyba chcę... kolor tej marizy fajny, a poshe złe:P
Meeow pandy są ekstra, do różyczek wprawy nabierzesz, narazie niestety mam z nimi wszelakie skojarzenia, ale nie różyczkowe:P w opiku ładnie. fajny ten essie ale w dziennym jakoś mdło wygląda...
Nefty podobają mi się te piaski, przynajmniej pod względem kolorów, a pazurki masz piękne! baza pod mani dla Prezia mnie zaciekawiła (już wiem co to, w sklepie mnie kiedyś nie ciekawił :P), normalnie ubóstwiam Twoje pazurki. W delikatesowym różu ładnie.
Agaszak fioletowe mani z blinkiem ładne, chociaż nie mówi do mnie duży brokat... w piasku GR idealnie! z topem też essiak z mgiełką GR cudny. Kuruj się!
Mgiełka mani dla Prezia piękne, lakiery, naklejka, paznokcie, no cuda! z fioletowym topperem essence super, muszę rozdziewiczyć... złote mani super, czarny z tą mgiełką mi się podoba naklejki śmiechowe, pazurki bardzo ładne. Całe życie w niewiedzy, a to Ci chomiko koty
Hanan Kot babci jest piękny, a Dżony pocieszny i uroczy T&C jest świetny, pazurki też. a i stworki dla Prezia świetne!
Czarna kawo czerwono złote moony są boskie! paznokcie też! mani z choinkową zielenią też śliczne! chociaż wolałabym kolory takie jak na zdjęciu
Vivinn ładny ten chińczykowy lakier, pazurki jak zwykle też limonka ekstra! Flying Dragon ciekawy... bardzo ładnie! ale słodkie Dupki fajny ten Bat my eyes...
Chucky pięknie Ci w migdałkach! i miętka w kopeczki bardzo ładna! pazurki z MS i wibo za ostro spiłowałaś.
DMka ładny ten piasek, te drobinki pazurki też ładne
Glamour ładnie w tym granatowawym miyo, piasek też ładny
Ala Golaski bombowe! wszystkie mani świetne, że tak ogólnikowo napiszę:P w piasku z brokatem super, flormar z mgiełką też ładny.
Anula neonowa czerwień super! mnie tam ilość warstw nie przeraża, sama czasem tyle nałożę, że szok... Zresztą ja standardowo sadzę minimum 5 warstw...

Do poprzedniej części wypowiadać się już nie będę, wybaczcie, ale to już za dużo by było, jednak podczytywałam wszystko.
I wrzucam moje, wszystkie niestety już trochę sfatygowane (no oprócz jednych), bo nie miałam kiedy zdjęć robić, skórki w ostatnim mani masakra, fioletowe mi się nie podobały, mimo, że lubię ten lakier bardzo (na jednym skórki się świecą po zmywaczu z olejkiem), dwa tyg. je nosiłam, znaczy z modyfikacją flejkową, za bardzo pojechałam z czyszczeniem skórek w ostatnim, ogółem ostatnio nie był mój czas...:/ a i jedne to taka prawie jarzębinowa czerwień, no może ton dwa jaśniejsza, a drugie to już bardziej koral z szhimmerem jakby... zdjęć też ostatnio nie umiem robić. i nie lubię H&Co. O!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20130918_003.jpg (105,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20130918_002.jpg (130,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20130917_003.jpg (124,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-23 16.14.36.jpg (135,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-30 17.08.15.jpg (126,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-30 17.09.12.jpg (149,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-06 15.16.45.jpg (104,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-06 15.17.32.jpg (129,6 KB, 24 załadowań)
tynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora