Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-21, 09:35   #4245
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej, zdecydowałam się ostatecznie na peeling laserowy (inaczej laser Medlite C6). To ten sam laser, który służy do usuwania tatuaży Zabieg będę miała w 2 tygodniu listopada, dam znać jak było!
O nie słyszałam o czymś takim,ciekawe jak się sprawdzi.Czekam na relacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MissIndependent007 Pokaż wiadomość
Hej, dzisiaj mija dokładnie miesiąc od kiedy biorę curacne i moja twarz nie wyglada najlepiej. Codziennie mi coś wyskakuje i wyglądam zdecydowanie gorzej niż przed kuracja póki co sie nie załamuje, bo podobno to normalne.
Zaczyna mnie jednak martwić coś innego. Większość osob skarży sie na suchośc i luszczenie sie skory. U mnie to jednak nie wystąpiło. Ba! Skóra wręcz przestała byc wysuszona. Wcześniej stosowałam aknemycin plus i skóra mi zlazila płatami. Czy to możliwe, ze lek tak na mnie działa? Moze nie powinnam stosować kremów do suchej skóry? Zawsze takich używałam...
Dodam, ze waze 55 kg i biorę dawkę 40 mg.
Może twoja skóra inaczej reaguje na ten lek,na razie cierpliwie poczekaj albo spytaj się dermy czy to normalne czy nie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora