Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-07, 12:13   #1847
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pani mailowo poinformowała, że w pudełku ma być formularz zwrotu i odstąpienie od umowy (oba dokumenty przyszły z zamówieniem). Aby przesyłka była na ich koszt trzeba odesłać kurierem, z którym mają umowę: "
Zwrot DHL
W celu umówienia kuriera, który odbierze przesyłkę ze zwrotem, bądź reklamacją, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, tel. 0 801 101 800* (pn. - pt. godz. 9.00 -18.00)."
Mi kolory odpowiadają, ale jakość już nie. Szminki wysuszają mi usta. Owszem, mogę nałożyć coś pod nie, ale kurcze, od szminki za taką cenę oczekuję, ze żaden wspomagacz nie będzie potrzebny.
W mailu napisalam, dlaczego chcę zwrócić i nic nie pisali, że skoro używane, to nie można oddać.
Ok, Dzięki za info. Jestem ciekawa jak u mnie się sprawdzi MAC. Nawet nie miałam w ręku nigdy żadnego testera więc to zakup w ciemno
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora