Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 08:56   #436
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Spieszę z pierwszą relacją z używania Thomascośtamplepleple:

1. maska dyniowa- złuszczająca. Ma w sobie drobinki peelingujące, zostawia się ją na 3-7 minut. Czuć jak pali i to całkiem mocno. Zapach takich przypraw korzennych.
2. maska ogórkowa- detkoksykująca- zostawia się ją na 10 minut. Nic nie czuć, szybko się wchłania, bez zapachu, nie wiem czy coś robi, po razie nie można stwierdzić.
3. różanej jeszcze nie miałam na twarzy.
4. olejek na wypryski z Origins- no coś tam zagoił, pół nocy czułam, jak świdruje w tych moich porach i coś tam próbuje zaleczać.
5. olejek odprężający z Origins- no wczoraj miałam dzień, w którym byłam zmarznięta i zmęczona, więc tak jak zwykle zasypiam w 10 minut, powinnam była zasnąć wczoraj w 2. Zasypiałam 2h. No jakoś średni wynik z takim produktem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora