Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 08:26   #4036
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
amyz złota rada

Ale dziś będzie ciężki dzień w pracy, jak pracować w taką pogodę?


boszz ja dziś też mam urwanie pałki w pracy właśnie spławiłam jednego natręta. Ja nie rozumiem ludzkiej logiki Przylazł mi tu taki jeden z biura, żeby mu jedną rzecz przeliczyć. Pytam się go czy to pilne do załatwienia bo teraz muszę skończyć inną rzecz, on mówi że nie, że może być jutro nawet. No to ja mu że czasu teraz nie mam ale spotkamy się po południu i mi powie o co biega. On mi że spoko i zaczyna nawijać swój problem. Mówię kolejny raz że załatwimy to później bo czasu nie mam i tak zapomnę połowę z tego co gadał więc i tak będę musiała iść do niego znowu. A ten mi że "rozumiem, spoko" i dalej nadaje mówię spokojnie trzeci raz jak krowie na rowie, że przyjdę później bo mi teraz tylko przeszkadza i nie będę tego teraz robić co on do mnie mówi więc nawet się na tym nie skupiam. A ten znowu "no wiem, ale to Ci powiem a potem najwyżej jeszcze raz i dalej nawija" no to ja czwarty raz to samo - nie pomaga. Musiałam nakrzyczeć i polazł. Ale jeszcze w drzwiach się zatrzymał i znowu coś zaczyna ale zignorowałam już. No ja nie wiem - ludzie nie rozumieją po polsku czy jak????? ufff wygadałam się mogę wracac do roboty

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
klikaj, pozniej się będziesz martwić czym zapłacić pomogłam?
Co byś klikła? ja nawet nie wchodzę

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------




---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------


dobre

masakra pogoda... ale jest plus nie muszę podlewać ogródka
posadziłam wrzosy jeszcze muszę bluszcza wrzucić w ziemię - dawkuje sobie emocję
klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora