Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 09:37   #8
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)

Makijaż a typ urody!


Na tak wyjątkowe okazje, jak karnawał, sylwester czy inną tego typu imprezę, chcemy wyglądać pięknie i wyjątkowo. Decymujemy się na makijaż ekstrawagancki, zgodnie z aktualnymi trendami mody, zapominając o swoim typie urody i o tym, co nam pasuje. jest to częsty błąd, który skutkuje tym, iż później wyglądamy modnie ale niekorzystnie. Dlatego warto - na takie okazję dopasować swój makijaż do swojego typu urody!


Oto moje dwie propozycje makijażu dobrego na codzień - dla ciepłego i chłodnego typu urody:

Makijaż dla ciepłego typu urody - zieleń




Modelka: Kasia
Tym razem moja propozycja dla ciepłego typu urody. Jest to makijaż w odcieniach zieleni, który ma wydobyć brzoskwiniowy ciepły odcień karnacji i złote refleksy na włosach. Polecałabym taka kolorystykę zarówno rudym oraz brązowowłosym (czy kasztanowym).



Zieleń może być ryzykowana dla chłodnego typu urody, ponieważ cera może nabrać wyglądu niezdrowej, czy zmęczonej. Oczywiście nie jest to uniwersalna zasada, ale w większości przypadków sprawdza się.
Jak miałam rude włosy czasem robiłam makijaż zielony, jednak często sprawiał, że wydawałam się bardziej blada, zmęczona czy chora. Np znajomi pytali czy dobrze się czuje itp.









---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Makijaż dla chłodnego typu urody - fiolet







oto makijaż, który polecałabym kobietkom o chłodnym typie urody a już najlepiej dla czarnowłosych!




Fioletowy makijaż może okazać się niezwykle zdradliwy, potrafi wydobyć zaróżowienia i niedoskonałości na cerze. Ale może także cudownie ożywić oczy i kolor cery. Przy ciepłej karnacji może wydawać się sztuczny i troszkę przerysowany, natomiast do chłodnej tonacji fiolet pasuje dużo bardziej






Jeśli chodzi o fiolet i kolor włosków to polecałabym chłodnym blondynkom, czarnowłosym. Odradzałabym rudym i kasztanowym. Nie twierdze oczywiście, ze absolutnie taka osoba by źle wyglądała! Może wyglądać nawet przepięknie, jednak fiolet w ciepłej otoczce wygląda (poza sesja zdjęciowa! bo na zdjęciach to fajne są kontrasty) nienaturalnie, robi się intensywniejszy i daje wrażenie, ze ktoś jest "przerysowany". chyba rozumiecie co mam na myśli

A tu przykład: moje stare zdjęcie - jestem rudo-czerwona i mam różowy makijaż. Jak dla mnie to się gryzie!



__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2012-01-05 o 09:39
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora