Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-23, 12:45   #2731
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Myszołapka, napisz coś o zielonej bazie Smashboxa. Miałam ichnią bazę matującą i strasznie zatykała
Franko kiedyś nazwałam tą baze odkryciem roku, ale pierwszy zachwyt mi już przeszedł. Matująca mam także, tyle, że w miniaturowym opakowaniu. Zielona to właściwie matująca+ trochę koloru. Wygładza, sprawia, że podkład lepiej się rozprowadza, pory staja się dużo mniej widoczne i lekko matuje. Jesli chodzi o redukcje zaczerwienień to coś tam zmniejsza, ale 100razy lepsza pod tym wzgledem jest baza Burzuja oczywiście juz wycofana Zapychać, mnie nie zapycha ale stosuje ją dość oszczednie i nie codziennie. Ogólnie można, ale niekoniecznie, najbardziej wkurza mnie w niej opakowanie bo pompka się zacina i bardzo ciezko wydobyc cos z niej a opakowanie jest szklane i nie wycisniesz nic do konca, trzeba grzebac jakims patyczkiem.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aaa znów te magiczne kuleczki! To chyba kosmetyk, który najczęściej powtarza się w zbiorach dziewczyn PIękne, wszystko piekne a błyszczyki kuszące
Kuleczki warte grzechu jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Super zbiór Myszołapko, jak oceniasz Day wear plus (czaję się na niego ) i jaki to kolor Fever Glossa w prawym dolnym rogu?
Day Wear mmmm mrau TUTAJ jest mój pean pochwalny na jej czesc. Nie czaj się, kupuj od razu Fever Gloss jak się okazało po sprawdzeniu to odcień z kolekcji Rose chyba niedostepnej w Polsce, ale głowy nie dam sobie uciąć Kolor to Red Red Rose 142

Ulinko piękny zbiorek Mam pytanie o cienie 5 Diora, te po lewej to Incognito ? Jesli tak to mogłabyś mi powiedzieć czy te beże są ciepłe, chlodne czy neutralne ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując