Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 22:53   #2530
videl99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 37
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Widziałam że pisałaś na blondynkowym wątku Dzisiaj mały ruch tam jest, dlatego nikt Ci nie odpisał, "naszej" fryzjerki Blond Bunny też nie ma, ona najlepiej by wiedziała Czyli rezygnujesz z koloru Kasi Tusk? Mi się wydaje że ona ma jakiś opalizujący kolor włosów, nie beżowy, czyli z dwójką po kropce (np. 8.2). Ale nie dam sobie ręki uciąć bo sama się radzę na tamtym wątku w sprawie farbowania.

Możesz zrobić pigmentację żeby nie było żadnych niespodzianek w postaci zielonego koloru o pigmentacji jest na blogu blond bunny (na 1 stronie "wątku włosy na blond farbujemy..." jest link do jej bloga, tam wchodzisz w dział włosy-> szukasz postu o pigmentacji.), wtedy od razu będziesz mogła położyć chłodny kolor. Możesz też przyciemniać włosy naturą tj. np. casting 500/600. Bądź alfaparf 6/7. Ciężko powiedzieć co będzie najbardziej zbliżone do koloru Twoich naturalnych włosów- farba jaką teraz nałożysz napewno się trochę spłucze. ja bym dawała chyba na początek coś jaśniejszego- czyli ten alfaparf 6 albo 7, albo casting 600 (bo 700 chyba nie ma?), bo zawsze możesz przyciemnić w razie gdyby było za jasno dla Ciebie. A brązy niestety lubią wychodzić ciemniej na rozjaśnianych włosach. Ale decyzja należy do Ciebie.
początkowo chciałam kolor Kasi Tusk, nawet u fryzjera robiłam włosy z tym zamierzeniem i oto co wyszło.... a później naczytałam się o dekoloryzacji jaka ja byłam głupia,że wzięłam się za to farbowanie......!
o nie... czyli jednak mogą wyjść zielone. Jejku głowa mnie już od tego boli
videl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując