Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 19:02   #3987
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Melduje sie z aktualizacja Byc moze komus sie przyda.

Odstawilam olej lniany do zmywania makijazu i wrócilam do oleju kokosowego po tygodniu wysyp zszedl. Takze juz nie kombinuje z olejami niekomedogennymi do usuwania makijazu. Od kilku dni testuje ten olejek myjacy z BU, mam z zielonej herbaty, jak narazie bardzo dobrze sie sprawuje. Po wmasowaniu odrazu zmywam zelem, jest ok, skora nie jest sciagnieta. Jak mnie nie wysypie to zostawie kokosa i zostane przy nim bo skóra po umyciu jest naprawde super.

Od kilku dni tez uzywam serum z wit C i Niespodziewalam sie, ale dziala na mnie lepiej niz kwasy. Wszystko sie goi w blyskawicznym tempie. Robil mi sie jakis pryszcz - wulkan na policzku i poprostu sie wchlonal po 2 dniach uzywania ... a normalnie bym miala giganta przez miesiac plus przebarwienie. Fajnie tez nawilza, moge uzywac solo, ale nakladam na to zel aloesowy zmieszany z zelem hialuronowym i skóra jest swietnie nawilzona, na dzien krem-zel z Clinique.

Probuje tez ekstrakty, ekstart z prawoslazu i jablka. Sa w roztworze wodno glicerynowym, mieszam je (osobno) z zelem hialuronowym i aloesowym, ale chyba sie nie sprawdza ... strasznie mi sie przetluszcza po nich twarz, jest oblepiona i jakby sie dusila, pojawiaja sie takie male biale krostki/pryszcze na powierzchni skóry a dodaje tylko krople, byc moze to wina gliceryny? Podobnie mam po tym serum z Eubiony mimo, ze nawilza to jednak przetluszcza dosc mocno, tam tez jest gliceryna.

Bede obserowac skore, narazie odstawiam wszelkie oleje do ¨nawilzania¨ twarzy i zostaje przy wit. C, zelu hialuronowym i aloesowym na noc a na dzien Clinique


Jak dostanę wypłatę kupię ten olej
Jakie serum ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora