Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 11:29   #800
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
W którejś z kolei perfumerii udało mi się w końcu znaleźć tester Perfection Lumiere 10 i wzięłam próbkę. Dzisiaj rano nałożyłam go na twarz i jestem zaskoczona odcieniem. Do tej pory większość najjaśniejszych podkładów różnych marek była dla mnie za ciemna - ten jest prawie jak kolor mojej skóry. I co najlepsze, w ogóle nie czuję że mam jakiś podkład, warstwa na twarzy jest cieniutka, wygląda naturalnie i trochę zakryła czerwoności i przebarwienia (ale nad tym tematem trzeba będzie bardziej popracować, może kolejną warstwą podkładu). Jedyne co mnie martwi, to podkreślanie skórek. Mam je na samym środku czoła i podkład je bardzo podkreśla :/
I z tego powodu offtop: może znacie jakiś cudowny sposób na pozbycie się skórek? Codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną twarz aplikuję krem nawilżający i dwa razy w tygodniu traktuję buzię peelingiem, nie wiem już co mam robić, żeby się ich pozbyć. :/ A podkład zapowiada się bardzo fajnie, tylko te skórki
Moje skórki, które powstają po kontakcie twarzy z kwasami schodzą najlepiej po peelingu kawowym. Przepis znalazłam na Wizażu. Nic tak tego diabelstwa nie likwiduje. Tanie i skuteczne. Przynajmniej dla mnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując