Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 23:12   #30
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
no dobrze, ale przeciez my dorosle kobiety produkujemy wydzieline, ktora nawilża, małe dziewczynki fizjologicznej wydzieliny jeszcze nie maja - dlatego sie smaruje

i dziewczyny nie oburzajcie sie tak na te, ktore o tym wiedza, a raczej idzcie z pretencjami do swojego lekarza pediatry czy położnej, która powinna pokazać jak pielęgnować odpowiednio małą dziewczynkę


ja jak tylko zobaczyłam, że lekarz olewa jakikolwiek aspekt dotyczący zdrowia mojego dziecka, to już do niego nie szłam
zdaję sobie sprawę, że w małych miejscowościach jest mniejsze pole manewru, ale nie musicie chodzić tylko do pediatry, lekarz rodzinny może okazać się dużo bardziej kumaty

no tak my mamy sie nie oburzac a wychodzi na to ze ty piszesz do nas jak bysmy sie urwaly z ciemnogrodu... ze to taka oczywista oczywistosc - a guzik prawda.

moja mloda od urodzenia do roku byla pod kontrola neonatologow + osobno pediatra a zaden lekarz nie raczyl mnie poinformowac ze istnieje cos takiego jak synechia i ze mam sie w tym kierunku dziecku przygladac plus dodatkowo nawilzac jej okolice intymne. dlatego przypadkowe przeczytanie informacji na ten temat wprawilo mnie w lekki szok. a nie uwazam sie za matke zaniedbujaca dziecko jak rowniez zagladanie dziecku miedzy nogi przez lekarza za norme nie uwazalam dlatego du*py w tym kierunku mu nie zawracalam. widac co lekarz to inna historia ale jak widac na zalaczonym obrazku wiekszosc lekarzy nie wspomina o tym nawet slowem wiec matek poinfrmowanych jest niewielki odsetek.

oczywiscie moja corka tez ma ta przypadlosc, na szczescie w minimalnym stopniu wiec poki co smarowanko linomagiem, ale chyba sprobuje oleju lnianego ponoc lepszy. jak sie nic nie zmieni pojde do swojego "niedoinformowanego" pediatry.

no i czemu zakladasz ze pochodzimy z malych miejscowosci gdzie lekarzy tyle co kot naplakal ? i w duzym miescie ciezko znalezc dobrego lekarza, wiec nie ma co uogolniac.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓

Edytowane przez bajka1807
Czas edycji: 2012-06-21 o 23:14
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując