Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 06:46   #1408
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie boicie się zamawiać z tej strony? ja mam schizy jak muszę podać nr karty.. szkoda że nie ma za pobraniem.
Ja jestem jakaś starodawna...
wiele lat bałam się płacenia z góry w sklepach internetowych i zawsze brałam za pobraniem dopiero od niedawna opłacam zamówienia od razu
Nie ma się czego bać, ale trzeba być czujnym i ostrożnym ja praktycznie codziennie sprawdzam stan konta i kk, na razie nic złego mnie nie spotkało

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana
może będzie dziś box
Niech dają jestem gotowa do klikania

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też bym chciała kiedyś odbyć taką wycieczkę na zaplecze S
najpierw trzeba by się napić meliski, co by nie zemdleć z wrażenia


Dziś wybieram się do stacjonarki po zestaw imieninowy dla Tż ciekawe, czy dostanę próbki Szaneli

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Dziewczyny, a te wyprzedaże w Syforze to są już 27 grudnia? Czy po Sylwestrze? nie pamiętam, jak było w tamtym roku

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Użyłam wczoraj po demakijażu próbki Eko-ampułki P&R i jestem miło zaskoczona to serum zredukowało mi trochę zaczerwienione policzki (nawet dziś mam mniejsze zaczerwienienia) oraz zlikwidowało uczucie pieczenia zawsze wieczorami mam takie gorące poliki, a po eko-ampułce tego nie było może się sugeruję, ale mam jeszcze 2 saszetki - po nich zdecyduję, czy kupić pełnowymiarowe opakowanie na razie jestem na TAK
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora