Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 17:47   #2900
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Ja za tydzień jadę na ostatni zabieg tzn. na pojedyńcze strzały w okolicach łokci i kończę swą przygoe z laserem - przynajmniej na ten sezon.

W sumie jestem zadowolony - na nogach i ramionach odrosło mi co prawda 15% wlosów ale są one cienkie i raczej mi nie przeszkadzają. Pisze że raczej bo nie wiem czy na przedramionach te co obecnie są mają 1 cm długości gdy dojdą do 2 cm nie staną się znów czarne. Nie zmienia to faktu, że DUET mi bardzo pomógł i widze kolosalną różnicę.

Mam pytanie - przez te zabiegi nie opalałem się przez ponad dwa lata i jestem blady jak kreda - kiedy mogę iść do solarium, miesiąc po ostatnim zabiegu ? Możecie mi polecić jakieś krewy do nawilżenia skóry na ramionach by odzyskała wpierw zdrowy kolor ?
wiele jest balsamów do nawilżania,ale ty musisz stosowac balsamy dla mężczyzn,bo masz inną skórę.skóra nabierze zdrowego wyglądu,kiedy się zregeneruje
mężczyźni mają inny rodzaj skóry,bardziej tłustą.radze iśc do sklepu,gdzie panie poleca ci coś stosownego.
u nas jest taki zielarski i kosmetyczny.panie poleciły świetny tonik dla mojego nastolatka po pierwszych próbach golenia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora