Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 11:44   #209
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki ..zaczely sie u nas w uk upaly i co za tym idzie niestety ale coraz bardziej odkrywa sie ciala ..kisze sie juz od 3-ch tyg w dlugich rekawach i jeansach ....dziewczyny wczoraj sobie wyszlam na ogrodek w spodenkach i widze ,ze na nogach to mam pelno odrosnietych takich brazowo-zlotych wlosow i teraz pytanie jesli laser ich juz nie chwyci (wyglada na to ze babsko mnie nacielo i mi te wlosy jedynie oslabilo), to czym mam je usuwac po skonczeniu zabiegow laserem bo jesli zaczne je na noow golic to znowu zrobia sie silne i cala impreza zacznie sie od nowa...Niestety nie przelamie sie aby w takim stanie wychodzic z odkrytymi nogami
sorry, ze tak offtopowo, ale wyszlas na ogrodek w krotkich spodenkach? u mnie bylo wczoraj 10 stopni, deszcz i silny wiatr^^.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przy LS zaznaczaa sie,aby nic nie pominąć.przy LSduet NIE TRZEBA,BO WIDAĆ,GDZIE SKÓRA ZOSTAŁA ZASSANA I JEST TO WIĘKSZY OBSZAR
ja bylam przy Duecie tez markerowana.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując