Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bio CLA
Wątek: Bio CLA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-21, 09:41   #86
xxXOnlySweetDreamsXxx
Raczkowanie
 
Avatar xxXOnlySweetDreamsXxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 47
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez mysia178 Pokaż wiadomość
Hejo Dziewczynki!

Podbuduje na duchu lykaczki Bio CLA bo ponad rok temu je lykalam przez miesiac czyli tak ze 3listki zjadlam i schudlam 15kg w miesiac ale rozowo nie bylo,codziennie godzina cwiczen BO BEZ CWICZEN ONE NIE DZIALAJA!!! spr na sobie to sie madrze do tego jeszcze jakies cuda kremy stosowalam i takie tam i kurcze ostra diete trzymalam,wrecz prawie nic nie jadlam,duuuzo pilam ale jakos zylam,jak nakrecona po 1kanapce dziennie.... ale warto bylo,furrore zrobilam i nie ma po nich efektu jo-jo jesli normalnie sie odzywiamy czyli wg norm wszelakich

(...) chcialabym sobie troche nogi wyszczuplic a przy tych tabletkach wszelkie modelowanie dziala idzie jak burza a wiec do apteki naprzod marsz
mysia178 zgadzam się z Tobą! One na prawdę działają ) też brałam z jakiś miesiąc (3 listki) bo to jedno opakowanie i co? jestem zachwycona!! Nie dość, że wyszczupliły moją sylwetkę, straciłam na wadze aż 8 kg, to do tego moje samopoczucie się poprawiło i zmieniłam swoją taktykę żywieniową.. ) nie byłam głodna ani zmęczona jak to zwykle bywało... po nich miałam tyle energii przez co ćwiczyłam codziennie i piłam dużo wody mineralnej niegazowanej czego wcześniej nie robiłam... teraz mam zamiar wypróbować Linea ale będę się jeszcze zastanawiać czy nie wrócić do Bio C.L.A. ) bo te tabletki odmieniły moje życie...


A wy dziewczyny pisząc takie złe opinie o tych tabletkach to pewnie je tylko łykacie aby łykać... i nie zastanawiacie się nad tym, że bez ruchu nic nie osiągniecie?! To proste, że jak będziecie brały tabletki, jadły normalnie i się nie ruszały (leżały i się obijały) to nic wam nie pomogą!!!!!!!
xxXOnlySweetDreamsXxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując