Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-02, 13:48   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
ad rumianku rozjaśnia włosy, ale bardzo delikatnie. mam pytanie, a nie chciałam zaśmiecać forum nowym wątkiem. w wakacje farbowałam włosy na czekoladowy braz, naturalne miałam taki złoty blond, teraz farba "zeszła" i jest jasny braz... jutro rozjaśniam włosy- nie, nie sama tylko, czy jezeli coś wyjdzie nie tak, to czy mogę potem nałozyc np. blond farbe, czy tez krem koloryzacyjny? <wczesniej oczywiscie odczekac ile tam dni>, mam gęste i grube włosy wiec to mi raczej nie zaszkodzi
mozesz, tylko dobierz odpowiednia tonacje

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Na mnie rumianek podziałał tak, że włosy zrobiły się żółte. Ktoś kto lubi takie odcienie nazwałby je złocistymi
Wiele osób pisało na ten temat
Rumianek rozjaśni tylko naturalne włosy....

Marlley skoro rozjaśniasz włosy u fryzjera to dlaczego zakładasz, że coś pójdzie nie tak? Najpierw pasemka są bardziej żółte, dopiero następnym razem będą jaśniejsze Farby na to nie kładz bo będziesz miała żółto-pomarańczowe włosy. Lepiej od razu zrobić dekoloryzację u fryzjera
nie napisala, ze u fryzjera tylko "nie sama" to nie wiadomo, moze z pomoca kolezanki
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując