Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-02, 17:49   #2121
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podobają kwadraty, można upchać jeden przy drugim bez żadnych przerw w paletach bez przegródek i estetycznie to wygląda, tylko denerwuje mnie fakt, że teraz za wkłady trzeba zapłacić więcej. Konia z rzędem temu, kto zdołał wykończyć kwadrat przed upływem terminu ważności. Wolałabym połowę mniejsze i choćby 1/3 tańsze.
Ja właśnie nie mogę wykończyć kółek.. Mam je teraz wyrzucić, żeby ładnie wyglądały w paletce na kwadratowe cienie? ;p
Mam tak samo, wolałabym mniejsze i tańsze cienie kwadratowe, wtedy też wypróbowałabym więcej kolorów..

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A paletki generalnie polecam magnetyczne bez przegródek, dużo wygodniejsze, czy jakieś z allegro, czy GlamBox, czy ZPalette.
Nigdy nie widziałam takiej paletki na żywo. Jak z ich trwałością? To jakiś słaby plastik?

Bardzo lubię moją ciemną paletę do konturowania z Inglota. Jest solidna, a zamknięcie na magnes rewelacyjne! Inne paletki, zamykane na zatrzask, zawsze się psują po jakimś czasie. Cienie jeszcze są a paletka już ledwo daje radę...
__________________
Nihil fit sine causa

Edytowane przez magdulaaa
Czas edycji: 2015-11-02 o 17:51
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując