Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 12:35   #85
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
witajcie, chcialam zamówic suknie slubna z allegro ale po tym, jak przeczytalam wypowiedz z jednego forum mam mieszane uczucia.
Ja też przeglądałam suknie z Allegro.pl przed swoim ślubem. Spodobała mi się szczególnie jedna. Najpierw napisałam do osób, które kupowały suknie u tej pani z Czarnej. Wszystkie, które odpisały były bardzo zadowolone. Napisałam wiec do Pani Magdy i udało mi się ją namówić na obejrzenie przykładowych sukien, bo akurat się spodziewała przesyłki. Pojechałam wiec... Suknie jednak okazały się średniej jakości, bardzo pogniecione. I prawie całkowicie odbiegały od tych na zdjeciach z aukcji.

Nie wiem co ta dziewczyna widziala, ale napisze Ci co ja wiem. Dostalam od jednej z dziewczyn ktore zakupily i dostaly juz suknie zdjecia slubne do obejrzenia- tak zeby rozwiac wszelkie watpliwosci (a tak swoja droga to pisze chyba do kazdej kobity ktora wystawia komenta p. Magdzie, bo obserwuje jej aukcje od dawna) suknia na zdjeciu wygladala slicznie, tak jak oryginal, a sama wlascicielka sukienki byla zachwycona, podobnie jak pozostale dziewczyny.

Teraz odniose sie do tekstu ktory wytluscilam czarnymi literami:
Pojawia sie pani z Czarnej i pani Magda- konkurentki na allegro i dziwnym trafem pani z Czarnej suknie ma cacy a pani Magda (przy takiej ilosci zachwyconych klientek) ma sukienki gorszej jakosci... szczerze? mysle ze to wielka sciema, ktos wyczuł że pani Magdzie sie wiedzie na allegro i zechcial narobic smrodku.

Wiesz tak z ciekawosci odnajde osobe ktora napisala ten post.
Myslę ze cala prawde odzwierciedlaja komentarze, aha... Ravenne zamawiala u p.Magdy suknię, byla bardzo zadowolona

Klarites- ja bym sie bala zamawiac u sprzedawcy z Chin, a jak nie dogadasz wymiarow czy innych szczegółów? Jakbym miala juz wybierac to bym wybrala polskiego sprzedawce.
P.S ja rowniez planuje kupic suknie u p.Magdy, no chyba ze wczesniej wypatrze ladna w salonie (i po przystepnej cenie)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:47
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując