Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 14:36   #4458
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zazdroszczę
a żabę do ręki weźmiesz?
hmm ciężko powiedzieć pewnie zależy jaką ropuchy raczej nie, taką ładną malutką zieloną możliwe

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nowe mani
Eveline 3D Prism nr 475, 2 cienkie warstwy, bez top coatu, zaschły migiem (paznokcie malowałam koło 23, a kładłam się spać po 1 )


i jako bonus, moje dziecię, zakwitłoo
jaki ten lakier cuuudny
co do paznokci, serdecznego bym skróciła. Za to małego chyba nie, bo widać że jest krótszy od reszty, choć w zależności od zdjęcia wychodzi na większego, wiem to po sobie. Na żywo mały jest wyraźnie krótszy, mniejszy od reszty, a mimo to w zależności od ułożenia dłoni czasem wydaje się tej samej długości
i w sumie robię tak jak Nef, bo wskazówkę i serdecznego robię minimalnie krótsze niż fakera, bo inaczej wydają się na zdjęciach dłuższe...

i kwiatuch z keikami cudny

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

wrzucam drugie mani, przed chwilą malowałam CC Mrs Robinson (dodam, że do któregoś momentu mojego życia byłam pewna, że to PAN Robinson a nie pani dlatego się dziwiłam, dlaczego się niektóre z Was pytały czy kocham lakier czy Viv, od której mam lakier :P niedawno zaczaiłam, że to pani ) pierwsze foto bez topa, kolejne z topem. kolor w ogóle nie do uchwycenia trzeci raz maluję tym lakierem, ale dopiero teraz focę :P
dziękuję Viv
uwielbiam go

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45792696]Na zdjęciu wyszedł niebieski ale na żywo to jest fiolet
Jakoś nie widzi mi się to mani
Jakie wielkie zdjęcie [/QUOTE]

nie widzi Ci się? kup okulary nie no, jest świetnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora