Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 14:29   #3534
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Postanowienia zaczynają się w głowie i one tak naprawdę muszą dojrzeć.. Też zanim zaczęłam ćwiczyć w głowie miałam bitwę myśli i z jednej storny chciałam, a z drugiej uciekałabym jak najdalej od ćwiczeń.. Teraz juz się przyzwyczaiłam, 3 razy w tygodniu ćwiczę, mam tabelkę, robię "ptaszka" po każdych wykonanych ćwiczeniach i to motywuje Przede wszystkim czuję się lepiej, mam wiecej energii i chęci do życia
Mi gorzka nie smakuje



A ja kurde lubię bułeczki czy chlebek No kurcze każdy jest inny tak naprawdę Ja ze słodkości zrezygnowac potrafię, ale ze słonych rzeczy już za chiny ludowe

ja tam lubię ćwiczyć, ogólnie to biegam więc też tak bardzo się nie pilnuję bo więcej zrzuciłam biegając i jedząc w miarę normalnie niż nie ruszając się a stosując diety itp a tak naprawdę to cwiczę bo to pozytywnie uzależnia, a nie dlatego żeby się odchudzić tu czy tam

chlebek, bułeczki ale słonych przekąsek unikam bardzo i z nich potrafię zrezygnować całkowicie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora