Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:00   #4182
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
noł łej

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------




truuu
poczyniłam pierwsze zamówienie na aliexpres wczoraj
coś kupiła???/
ja też chce coś kupic, ale nie umiem ani szukać ani kupować
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość



A wiecie czego ja najbardziej nie znoszę... Jak na każde imieniny, urodziny, święta itp itd składają mi życzenia i oczywiście zawsze na końcu:... i życzę Ci dzidziusia ..... nosz kurna jakbym chciała to bym sobie zrobiła, a jakbym nie mogła zrobić to by cała rodzina już i tak wiedziała I to ciągłe pytanie: a wy kiedy?...

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Głodnam w lodówce mam tylko 1 kawałek nerkowcowego sernika mogłam wziąć 2
słodycze mnie nie kuszą, ale Ty ostatnio przeginasz z reklamami pianek tudzież serników
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
[emoji38][emoji38][emoji38] znam i ja takich! [emoji23]Trzeba zrozumieć. Biedne istoty kota nigdy nie miały[emoji6]

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość


Witam z rana, moj maz dzisiaj pol nocy chrapal myslalam, ze jego poduszka poddusze
było udusić
ja zawsze sie chuopa wtedy pytam co by było gdybym to ja mu nie dawała się wyspać a potem zdziwiony, ze dziamdziak mi się w dzień ( cały dzień) włącza na szczescie rzadko chrapie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora