Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-20, 11:19   #3183
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
ashlix - tak mi przykro , szkoda, bo rzadko się trafia taki egzaminator! Ale pomyśl jaką będziesz mieć frajdę, gdy zdasz u gorszego! Nie załamuj się, bo dobrze jeździsz tylko wykurz ten stres.
Ciekawe jak Ani poszło, może chociaż dla niej ten dzień okazał się szczęśliwy

Egzaminator był szczerze smutny, że mi się nie udało, nawet przez chwilę się chyba zastanawiał czy nie przymknąć oko, hihi, ale ja jak najbardziej go rozumiem, bo taki błąd to masakra, spowodowałam zagrożenie na drodze ;| czuje sie jak typowa blondynka ;|
swoja droga nie dosc, ze mily, poczucie humoru mial to jeszcze przystojny hihi [mial obraczke na rece - nie, nie sprawdzalam, tylko jak pisal na kartce to mi sie w oczy rzucila hihi].
Czuje sie okropnie, mam juz tak dosc tych egzaminow nie mam komu sie wygadac, soryy, ze tak pisze, ale po prostu MUSZE, a moj Tz jest za granica i tyle co troche mnie pocieszyl przez tel, mama i siostra w pracy to tylko smsy napisalam, z tesciowa troche pogadalam, ale to za malo na moje nerwy, wy jedne wiecie co czuję ;-) eh... moglabym tak pisac i pisac jak mi zle... 1 i 2 razu tak nie przezylam, w ogole nie przezylam, a teraz jestem zalamana, nie wiemco bedzie jak nie zdam po raz 4
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora