Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 10:58   #767
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
w łapki Agi to ja sama bym się chętnie oddała i to bardzo chętnie A w moje szczerze nie polecam, bo ja zbyt duże skłonności eksperymentatorskie posiadam i nie zawsze się to kończy dobrze dla ewentualnej modelki
A co do ścierania się ciemniejszych cieni ( i nie tylko ciemnych) - duże znaczenie ma też baza pod cienie, coby chwytała te pyłki. Na gołej powiece znacznie bardziej trzeba uważać z machaniem pędzlem, zwłaszcza jeżeli chodzi o niektóre cienie. A poza tym, jak już jest ślicznie porozcierane i kolor nam gdzieś uciekł lekko, to zawsze możemy go dołożyć jeszcze raz

hi hi jak nie ma guru w pobliżu, to i cathy dobra
a serio- daleko do mnie to Ty nie masz, więc jak już się ogarniesz nieco i oddechu złapiesz, to zapraszam nad zalew letnią porą.. Oj, jak ja Cię dorwę w swoje łapy, to odechce Ci się takich pomysłów ;D
a co trza przy tej fotce pomajstrować

dziewczyny, niebawem pewnie pokuszę się o jakiegoś stepa, ale tylko na moim blogu będzie dostępny, więc tam Was zaproszę, bo tak całkiem publicznie tutaj to chyba się jeszcze nie pokażę, żeby ogólnej wesołości tych bardziej obeznanych w sztuce makijażowej nie wzbudzić
każdy by się tu chyba oddał Adze

jaki blog

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Guru to my tu mamy kilka I jedno z nich Cathy się zwie
Lato, zalew , dobrze brzmi Aaa i makijaż
foxxxy, to może 10 lipca zrobimy nalot - akurat będę w Legionowie a to już rzut beretem

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
za niedugo jade na kolejna rozmowe...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za rozmowę
ehh dziś to już wyjątkowo mnie dobiło.. płakałam rano na spacerze z dzieckiem.. a i teraz jak o tym wszystkim myślę to chce mi się głową w mur walić..


Dominiś, u nas czasami kontrola za kontrolą ale jakoś idzie bo specjalnie nie ma się do czego przyczepić - no chyba, że ktoś baaardzo chce, sama wiesz...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora