Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-03, 12:47   #69
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Planowanie ciąży

Kasia26 gratuluje z calego serca.Informuj nas na biezaco co i jak.
Ula999 wiem ,ze ci jest trudno,ale jak sama napisalas dostalas sie do dobrego specjalisty,wiec teraz trzeba wiezyc,ze wszystko sie uda i tak jak on powiedzial w nastepnym roku bedziesz w ciazy.
Zapraszam do watku "probowac do skutku" oraz " i ja chcialabym zostac mama",one sa na forum Poczekalnia. Dziewczyny wymieniaja sie swoimi doswiadczeniami,pocieszaj a i dodaja wzajemnie otuchy.

Ja niestety nadal nie zaciazylam,to juz minal 9 miesiac. Ale jestem troche zaniepokojona,bo ja walcze z podwyzszona Prolaktyna,od miesiaca biore na to lek,a u mojego TZ stwierdzono,ze jest zmniejszona liczba tych wlasciwych plemnikow,ale progesteron ma dobry,to lekarz pytal go tylko,czy czasami nie ma stresu i za duzo nie pracuje. Ale niestety to jest prawda,on wiecej jest w pracy niz w domu,takie czasy. Teraz dostal cynk i jeszcze jakis lek i za 3 mies ma isc na kontrole(bo plemniki potrzebuja 3 miesiecy,aby mogly sie odbudowac). Zobaczymy,ale troche sie martwie.
__________________
KAPUSCIANE POLE
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora