Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-14, 14:14   #79
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Planowanie ciąży

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hej wlasnie wrocilismy i jestem taka szczesliwa ze nie moge wciaz uwierzyc ze ja planuje zostac mama juz tak na powaznie
lekarz starszy ale dosc mily.. bylismy razem z tz tam, powiedzial ze najlepiej bylo by zajsc w ciaze pol roku po odsatwieniu tabletek ale najbardziej mam sie trzymac swojej intuicji kazal juz teraz lykac mi folik i kupic ksiazke o diecie dla przyszlej mamy i juz wdrazac sie w diete bo zdrowie najwazniejsze nie opychac sie nic wszystko zdrowe z bazarku
czesc dziweczyny ,ja również sataram sie o dzidzie i czytając wypowiedz powyzej miałam wrazenie jak bym to ja kiedys pisała.w styczniu 2006 poszłam do lekarza i powiedziałam ze chciałabym zajsc w ciąże i jakie badania powinnam zrobic? powiedział ,ze mam brac folik i narazie nic więcej i oczywiscie odczekac pół roku od odstawienia tabletek zeby organizm odpoczał , jednak teraz załuje ze posłuchałam tego doktora i jak głupia czekałam az minie pol roku, teraz mineło kolejne pół a ja nie mam nadal fasolci na dodatek znowu musze brac anty (yasmin) 2 opakowania i po odstawieniu odrazu sie starac bo bardzo mozliwe ze inaczej nie zajdę w ciaże a i jeszcze do tego mam brac tabletki na wywołanie jajeczkowania -bo jezeli tym razem sie nie powiedzie to ginka powiedziała ze czeka mnie klinika bezpłodnosci --- Mój mąż wierzy ze będą blizniaki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora