Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-14, 11:18   #3276
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Warto próbować. Pielęgnacja całkiem przemyślana, jeśli brać pod uwagę tylko BU. Pamiętaj, że rozjaśnienie cieni pod oczami jest baaaardzo trudne i nie nastawiaj się na wiele.

W moim przypadku flavo C na niewiele się zdało. Wole wit C innej firmy. Migdałek w takim stężeniu to dla mnie też za słaby kaliber, ale jeśli nie stosowałaś wcześniej kwasów to dobry wybór. Połączenie z 3*rose powinno być udane. Sama mam na nie ochotę.

Najlepiej byłoby, gdybyś wprowadzała produkty stopniowo. Przykładowo zaczynając od 3*rose i po o.k. dwóch tyg. migdał. Można wtedy znaleźć ewentualnego winowajcę zapychania. Jesteś pewna, że to nie filtr Cię zapycha?
Dziekuje za odpowiedz
A moge spytac, jaka wit C polecasz?
Wiem, ze z cieniami wojny nie wygram, ale chcialabym chociaz ciut je rozjasnic. Po skonczeniu serum migdalowego wrocilabym do renew, bo widzialam male efekty na poczatku, ale pozniej jakby wszytsko sie "zatrzymalo".
Jezeli chodzi o filtr, to jest to juz trzecie czy czwarte opakowanie i wczesniej nie mialam takich porblemow. Teraz jak odstawilam renew i serum odbud. to niespodzianki pojawiaja sie duzo rzadziej.

Dziewczyny, a co byscie polecily z BU dla mojej mamy? 57 lat, cera ogolnie w dobrym stanie, niewiele zmarszczek (jak na ten wiek), ale za to spore zaczerwienienia No i alergiczka :/
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując