Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-18, 20:17   #600
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Trzymałam dokładnie dwie godziny, przedtem umyłam głowę czarnym mydłem alepii, położyłam dosyć gęsta mieszankę na wilgotne włosy.
Dzięki, że Wam się podoba i za miłe słowa




Fajne! Ale Wy dziewczyny szalejecie

Ja się teraz szykuję na mazidłowy hydrolat z kocanki, podobno fajnie działa na naczynka. Naprawdę coś pomaga, używałyście? Tylko nie mam pojęcia kiedy go wcisnę bo i rano i wieczór mam obstawiony, w dzień nie zawsze mogę a myślę, że trzeba by go używać w miarę często i regularnie żeby podziałał. Chciałam też dobrać kompleks na naczynka ale jakiś konserwant tam mi się w nim nie podoba, dokładnie Phenoxyethanol, podobno w Japonii zupełnie zabroniony
No nic spróbuję sam hydrolat i ten nowy sposób (od anuli ) na witaminę C.
Chciałam też dobrać mocznik, żeby troszkę sobie "wyładnić" pięty (uwielbiam łazić na bosaka), myślicie, że wystarczy go dosypać do wody i pomoczyć nogi czy jakaś specjalna formulacja się mu należy?
Kocanka wali niemiłosiernie, ja swoją oddałam.
Konserwant nieciekawy i drażniący.
Mocznik wystarczy dodać do kremu do stóp, rozpuszcza sie w wodzie, więc wszędzie, gdzie w składzie woda tam można go dosypać
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora