Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 16:35   #1875
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czegoś tu nei rozumiem.
Skoro przebrnełaś przez watek, to powinnas wiedzieć ile srednio zabiegów lasera wychodzi, aby był skuteczny w efekcie. Tak samo jak to, ze włoski przed i miedzy sesjami się TYLKO goli maszynka.
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.
Witaj Corii . Pierwszy zabieg na nogi , brzuch i bikini miałam 11 lipca , po 4 tygodniach odrosło parę włosków w kilku miejscach i byłam pod wrażeniem że pierwszy zabieg i taki efekt, ale w kolejnych tygodniach odrosła spora część widzę niemal to co miałam przed zabiegiem i zwątpiłam. Jak to było u Ciebie ? W piątek idę na drugi zabieg bikini a nogi za kolejne dwa tygodnie. Już sama nie wiem.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując