Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 18:18   #2022
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś z Warszawy, to LL można przetestować w Reducie. Wg mnie ich korektory dobrze kryją. Pierwsze, co do konsystencji których nie miałam zastrzeżeń, choć i tak rozrabiam z olejkiem . Z tym, że ty byś pewnie brała Nude, albo Barely Beige. Nie wiem jak ten drugi, ale ten pierwszy jest na pewno nieżółty. Ja mam caramel, mimo, że do mojego podkładu producent zaleca Nude. Mnie wydał się jednak ciut zbyt jasny i za mało żółty. Mają za to ten PeepO, ale nie mam pojęcia jak z poziomem jasności u niego. Amilie też ma typowo żółty odcień, ale nic więcej nie wiem o ich korektorach.

Spróbuję zrobić zdjęcie Abysinnian i Light medium golden Lumiere, ale formuły słabo kryjącej, może to coś pomoże.
Mnie z Meow bardziej pasował Manx, ale z tego, co piszesz, to dla Ciebie to rzeczywiście nie to.

Próbowałaś Buff'd? Są fajne, kryją. Goldeny nie są jakieś mega żółte co prawda, ale wersja light wydaje mi się bardziej żółta od light medium. Też mogę sfotografować.

Co do Ery, to jedyne, co mi przychodzi do głowy, to napisać do nich czy nie ma możliwości zamówienia próbki, lub czy można by sprawdzić odcień u nich w biurze na Mokotowie. Jakby co, to mam do oddania bon na 30zł przy zakupie na 80zł, ważny do końca marca.
K_cieciorko, dopiero teraz mogłam wrócić do testów. Wybacz, że wcześniej nie odpisałam Bardzo dziękuję za propozycje W Warszawie nie mieszkam i w ciągu ostatnich lat nie bywałam. Jeśli moja przyjaciółka znów zamieszka w Warszawie, przetestuję PeepO w Reducie

Korektory LL, poza PeepO, wydają mi się zbyt mało żółte. Do tej pory używałam Sunflower Lumiere (właśnie wyskrobuję resztki). Sama nazwa wskazuje, czego się można po nim spodziewać Na razie zamówiłam Yellow Camo-Cats z Meow. Myślę jeszcze o testach Sunrise Amilie.

Z Meow najbardziej odpowiednia okazała się mieszanka Abyssinian 2 i 3 z Angorą 3. Próbowałam ograniczyć się do mieszania jednego odcienia Abyssinian i Angory, ale za nic mi to nie wychodziło Dziś zamówiłam 2 bigi i 1 munchkina

Kupiłam też Golden Fair z Neauty. Testowałam Golden Fair i Golden Light, różnicy nie dostrzegałam, mąż stwierdził, że fair lepsze

Zamówiłam zestaw testowy do mieszania podkładu z Silk Naturals, może uda mi się coś stworzyć.

Mam jeszcze Buff'd, kupiłam próbki korektorów i podkładów po Twojej rekomendacji, ale czekają na testy, bo promocja trwa dłużej niż w SN, Neauty i Meow Chyba jednak za ciemne wzięłam
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując