Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:13   #2038
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Właśnie wczoraj też zajrzałam do wątku Pixie, bo chciałam coś napisać o nowych formułach, a tu zonk.
Napiszę więc tu.
Zamówiłam sobie próbki i z niepokojem czekałam, co się okaże. Kochałam Pixie w formule CP miłoscią wielką odkąd się pojawiło, kilka refilli zakupiłam i jakoś dociągnęłam, na tym co miałam zdaje się do października. Pixie obok Lauress to moje NAJ-Naje i właściwie świat minerałów mógłby poza nimi dla mnie nie istnieć. Kupę lat używałam Shyalee 2 zimą i Blossom 3 latem. Tymczasem nowe Pixie ma zupełnie inne oznaczenia, zdecydowanie trudniej mi się w tym połapać, nie ma podkategorii stworzonych, więc "jechałam na czuja", opierając się na opisach i kilkuletnim doświadczeniu z własną gębą. Zamówiłam Light Sunset, Warm Honey i Deep Olive. Akurat nie było Warm Muffin, ale będę musiała to też przetstować, bo wydaje mi się, ze będzie ok.
Poczułam ulgę już nakładając Pixie. Bałam się, ze będzie inne w obsłudze niż dotychczas, a ono jest jeszcze zdecydowanie lepsze. Gładkie, bardzo łądnie się rozprowadza, jest nieco mniej kremowe niż był CP, ale w dalszym ciągu nie suche (jak np CdL). No i pozostawia cudowny satynowy blask - nie połysk, bynajmniej, nawet nie muszę nosa matowić tak jak np muszę to robić w Lauress Ethereal - blask, cera jest jasna, no normalnie satynowa Kryje dokładnie tak jak potrzebuję (raczej wolę dobre krycie), wytrzymuje do wieczora. Tak się cieszę, ze zaraz sobie zamówię biga, bo okazało się, ze Light Sunset jest na teraz idealny - dla porównania: używam Soft Fawn Lauress, Popcorn LL (choć jest ciut za żółty), z Earthnicity podpasował mi Honey Beige, z Neauty ok kolorystycznie jest Golden Medium, ale formuła słaba, sucha), jak chcecie porównania z innymi, to pytajcie, bo używałam wielu "starych" minerałków, z nowych też poza Erą i tymi pojawiającymi się na wizażu ostatnio. Deep Olive jest odrobinę za ciemny - moze latem będzie ok, choć wydaje mi się, że jednak za mocno oliwkowy, ale na razie tylko na czoło nałożyłam i tez nie było dramatu. Warm Honey też mógłby być,a le już widać, że to nie tak idealnie jak ten Sunset. Ciekawa jestem też Warm Muffin.

Przy okazji prośba do Is - czy można założyć nowy "czysty" wątek o Pixie? To są naprawdę dobre kosmetyki i bez sensu są te kłótnie, jakieś obrażania się. Jak komuś nie pasuje, może nie używać, a nie żale wylewać.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując