Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-04, 09:51   #1387
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Susabee przepraszam, ale siejesz jakąś propagandę. Każdy kosmetyk musi mieć podany skład. Mówi o tym dyrektywa unijna: http://europa.eu/rapid/press-release....htm?locale=en
Phenome jak każdy inny producent podaje na opakowaniu listę opatrzoną tytułem :Ingredients".
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie niektórzy, tylko wszyscy. Każdy kosmetyk musi zawierać dokładny skład.
To, że trafił Ci się jakiś wadliwy egzemplarz i zraziłaś się do marki to zupełnie inna sprawa. Ja nie kupowałam ich produktów od lat. Ostatnio jak jeszcze był ich sklep w Łodzi. Sama jestem ciekawa.
Ja również uważam, że ktoś kiedyś niepotrzebnie rozdmuchał sprawę i uwziął się na marce, a przecież wielu producentów w ogóle się nie przyznaje do stosowania składników nie wymienionych w inci. Skład inci musi być podany i prawo to obejmuje także markę Phenome, a np substancje konserwujące pojedyncze składniki, jeśli sa w stężeniu śladowym, nie muszą być wyszczególniane. wielu producentów się do nich nie przyznaje, nawet nie wielu, a większość, a Phenome czyni to z własnej, dobrej woli.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-12-04 o 09:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora